ScrollToTop

Mama

Mikołajkowa zbiórka dla Schroniska w Dyminach

 • Joanna Janaszek
 • 1 226
 • Brak komentarzy

Zapowiadałam, że wkrótce ruszamy ze zbiórką dla zwierzaków ze schroniska, zbiórkę będę organizować cyklicznie raz lub dwa razy do roku. Miesięcznie zagląda na bloga od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób, w mediach społecznościowych jest Was łącznie ponad 16 tysięcy, więc wspólnymi siłami na pewno możemy zdziałać wiele dobrego i ja chciałabym ten fakt wykorzystać na pomaganie! Jeżeli chcecie przyłączyć się do zbiórki poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły, listę potrzebnych schronisku rzeczy, gdzie możecie przywieźć dary, adres do wysyłki i ogłoszenie do pobrania i druku gdybyście chciały zorganizować zbiórkę w  pracy, przedszkolu czy szkole Waszych dzieci.

Jak to w schronisku bywa jest potrzebne niemal wszystko. Poniżej wypunktowałam Wam listę jaką otrzymałam od pracowników Schroniska w Dyminach. Jest ogromna prośba jedynie o niezbieranie kołder, poduszek i materacy – tego schronisko ma pod dostatkiem, a jest problem z magazynowaniem tak dużych gabarytowo rzeczy.

Co jest potrzebne:

 • karma mokra w puszkach dla kotów i psów;
 • karma sucha dla kotów wolno bytujących;
 • drobna pościelówka: kocyki, prześcieradła, ręczniki;
 • smycze, obroże;
 • szczotki;
 • zabawki dla psów;
 • witaminy i suplementy dla psów i kotów;
 • drapaki;
 • żwirek/pellet;
 • karmy typu hypoallergenic i gastro intestinal.

W Schronisku byłam juz ponad miesiąc temu, ale nie wiedziałam jak rozwiązać problem wysyłki i dowożenia rzeczy bez podawania swojego adresu zamieszkania – jak zawsze uratował mnie Pszczeli Dworek! Także rzeczy przywoźcie lub wysyłajcie na adres Pszczelego Dworku, na moje imię i nazwisko z dopiskiem “Zbiórka dla Schroniska”.

Zbiórka dla Schroniska
Joanna Janaszek
ul. Folwark 1
25-090 Dyminy

Jeżeli chcecie przywieźć osobiście to w Pszczelim będę na Was czekać w następujące dni: 22, 23, 29, 30 listopada od 9:00 – 21:00 i w niedzielę 2.12 grudnia od 15:00 do 19:00. Najlepiej w przeddzień planowanego przyjazdu wyślijcie mi wiadomość to się po prostu umówimy. 🙂 Link do wydarzenia (KLIK)

Zbiórka trwa do 2 grudnia 2018 roku.

Jeżeli chcecie zorganizować akcję w swojej pracy lub szkole, przedszkolu czy żłobku swojego dziecka poniżej łapcie ulotkę do pobrania i druku, po zakończeniu zbiórki dostarczcie dary do Pszczelego Dworku w określonym terminie. Ja ustaliłam z przedszkolem Tosi, że ogłoszenie zawiśnie na tablicy ogłoszeń i kto będzie miał ochotę będzie mógł dołączyć do zbiórki. 🙂

[Pobierz ulotkę – koniec 23.11.2018r.]

[Pobierz ulotkę – koniec 28.11.2018r.]

Wszystkie dary zawiozę do schroniska w dniach 4-6 grudnia 2018 roku, a relację z przekazania darów opublikuję kilka dni później na blogu.

W imieniu wszystkich zwierzaków serdecznie dziękuję za każdą Waszą pomoc!

Zdjęcie główne: Nick Mundacka, Unsplash

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close