ScrollToTop

Dziecko

Witajcie

 • Joanna Janaszek
 • 1 088
 • 10 komentarzy

Świat wokół Tosi zamieniłam na Antoonóvkę. Antoonówkę przez dwa “o”.  Witajcie ponownie w naszym świecie i rozgośćcie się. Częstuję kawą i ciachem. Fajerwerki mam nadzieję widzieliście! 🙂

Zakładając bloga nie spodziewałam się, że stanie się on dla mnie tak ważnym elementem mojego życia. Przez ponad dziewięć miesięcy odkrywałam blogosferę. Miałam kilka momentów kryzysowych, chciałam to wszystko rzucić w cholerę, ale nigdy Wam o nich nie mówiłam. Minęło. Uwielbiam to co robię i będę robić to coraz lepiej. Wiecie co jest pięknego w blogosferze? Ludzie. Inni blogerzy i czytelnicy… W wirtualnym świecie poznałam wiele wspaniałych i wartościowych osób, z którymi utrzymuję stały kontakt. To jest piękne. Czasem wracam do dnia, w którym postanowiłam założyć bloga i uśmiecham się do siebie. To była jedna z najlepszych decyzji.

Minione dziewięć miesięcy potraktujmy jak blogową ciążę, a przeprowadzkę na swoje jako narodziny. Bo czasem wystarczy nam mała zmiana, a czasem musi ona być spektakularna. Nasza zmiana zalicza się do tych drugich. Własny serwer, domena, nowa nazwa – potrzebowałam tego. Zrobiłam też generalne porządki, kilka tekstów wylądowało w koszu. Charakter strony pozostanie bez zmian. Szeroko pojęty parenting, blog rodzicielski. Odnajduję się w tematach okołodzieciowych i lubię to, dlatego w tym obszarze zmian nie będzie. Będą za to nowe cykle i regularnie publikowane teksty. Będzie wesoło, miło i przyjemnie, ale też poważnie. Oczywiście nie zabraknie przepisów, bo co to byłby za Świat wokół Tosi bez działu kulinarnego? 🙂 Mam nadzieję, że będzie Wam u mnie dobrze. To jest nasz kawałek sieci – pamiętajcie, że tworzymy go wspólnie.

Dziękuję za ogromną cierpliwość Arturowi [TUTAJ], bez którego pomocy i dużych pokładów cierpliwości strona by nie powstała. Dziękuje Aleksandrze – matce chrzestnej nazwy mojego bloga. Dziękuję też całej rodzinie, która przez ostatnie kilka dni tak bardzo pomogła przy Tosi, abym mogła chociaż trochę odespać te zarwane noce, a przede wszystkim dziękuję Wam za to, że jesteście. 🙂

EDIT: Ogromne podziękowania dla Czarka, który dzielnie znosił moje marudzenie dotyczące logo oraz stworzył piękne zdjęcie w tle na facebook’a. Gdyby nie On mogłoby nie być tu tak ładnie! Czarku, dziękuję!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 


10

 

 

koszulka i bodziak [TUTAJ]

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

 • Moje gratulację!!!
  Piękna strona!
  Oby tak dalej!
  :*

  • admin

   Dziękuję :*

 • Dziękuję! 🙂

  Oby więcej takich zleceń!

  • admin

   Oby więcej takich twórców 😉

 • Super wygląda! Oby dobrze się tutaj pisało 🙂

  • admin

   Dziękuję 🙂

 • WOW! Gratulacje, pięknie u Ciebie! Marzy mi się podobny szablon, logo, zdjęcia … super 🙂

  • admin

   No grzeszysz kobieto! U Ciebie jest pięknie! 🙂
   Oczywiście dziękuję :*

 • aajk

  Pozytywne zmiany, piękna strona! Będę komentować częściej, bo zaglądam do Ciebie już od dawna. Pozdrawiam.

  • admin

   Bardzo dziękuję 🙂

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close