ScrollToTop

Foteliki Samochodowe

Udało się! W kwietniu nadchodzą nowości!

  • Joanna Janaszek
  • 2 155
  • Brak komentarzy

Jestem podekscytowana, ale też potwornie zdenerwowana. Powoli, małymi kroczkami odhaczam na swojej liście kolejne ptaszki i realizuje postanowienia. Dzisiaj zapraszam Was na… mój kanał na YouTube! (KLIK), na którym 2 kwietnia startuje #BezpiecznyWtorek, a 12 kwietnia #LaktacyjnyCzwartek. Mam ogromną nadzieję, że przyjmiecie mój pomysł z entuzjazmem, który możecie okazać mi zostawiając suba (tak to się mówi, prawda? :D) i udostępniając wieści dalej w świat.

Taaak, tak, tak. Kanał na YouTube. Sama nie do końca chyba ogarniam w co się pakuję, ale stwierdziłam, że forma video do tych dwóch cykli najbardziej mi odpowiada.

O tym zdjęciu opowiem Wam w 1 odcinku, już 2 kwietnia!

Plan jest taki:

Od 2 kwietnia zapraszam Was na kanał, na razie odcinki będą ukazywać się raz w tygodniu wymiennie, startujemy od Bezpiecznego Wtorku.

2 kwietnia 2019 – #BezpiecznyWtorek
12 kwietnia 2019 – #LaktacyjnyCzwartek
16 kwietnia 2019 – #BezpiecznyWtorek
25 kwietnia 2019 – #LaktacyjnyCzwartek
30 kwietnia 2019 – #BezpiecznyWtorek
itd.

I teraz pytanie do Was – jaka godzina publikacji najbardziej Wam odpowiada? Śmiało piszcie w komentarzu, o której najchętniej będziecie zaglądać, żeby obejrzeć premierowy odcinek.

Koniec z odkładaniem na później!

Nie zliczę ile planów i pomysłów pogrzebałam przez wieczne odkładanie na później. Przez wieczne wymówki, a to sprzętu brak, a to umiejętności nie te, a to funduszy za mało, czas też nigdy nie był moim sprzymierzeńcem. Kartki zapisane pomysłami na teksty, które nigdy nie doczekały się publikacji, bo zawsze im czegoś brakowało. Nigdy nieopublikowane zdjęcia i rozgrzebane historie. Filmiki, których nigdy nie zmontowałam, bo… Nie umiałam, a z poprzednich realizacji nie byłam zadowolona. Na pomysł wprowadzenia, z resztą… Zapraszam Was na pierwszy filmik. Wyszedł mi taki trochę vlog, miałam już głupawkę, bo nagrywałam to po dwóch tygodniach zamknięcia w 4 ścianach z dwójką wymiennie przeziębionych dzieci, kolejne filmy będą mniej vlogowe. 😛

Brak studio i umiejętności montażu to zła wymówka

Mam wiedzę, którą chcę się z Wami podzielić i mocno nieprofesjonalne studio, które składa się z pudełka, wózka i telefonu. Nie jestem zadowolona z montażu, ale cholera! Przecież nic nie nauczy mnie lepiej jak praktyka. Będę uczyć się i mam nadzieję rozwijać na Waszych oczach. Mam ogromną nadzieję, że za rok będę mogła wrócić do tego wpisu i powiedzieć – “Aśka! Zobacz jak zmieniły się Twoje filmy na przełomie roku, dobra robota!”. Nooo i myślę, że ważną kwestią jest fakt, iż wszystko robię sama z moimi dziewczynami u boku i wsparciem męża.

Wy też możecie się przyłączyć

Ponadto w każdy wtorek lub czwartek, w dniu premiery nowego odcinka chciałabym, żebyście wrzucali na Instagram zdjęcie związane z bezpieczeństwem w podróży (wtorek) lub z karmieniem piersią (czwartek) opatrzone odpowiednimi hashtagami #BezpiecznyWtorek #LaktacyjnyCzwartek i oznaczali mnie, ja oczywiście też będę to robić i przypominać Wam o akcji – pokażemy tym samym, że bezpieczeństwo w podróży jest BARDZO ważne, a karmienie piersią zupełnie naturalne i normalne.

Mój instagram znajdziecie tutaj, zapraszam do obserwowania:

Specjalne podziękowania dla Pani Miniaturowej (KLIK), bo to Ona zmotywowała mnie, żeby zacząć nagrywać. A swoją drogą to zajrzyjcie do Niej koniecznie! 🙂

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close