ScrollToTop

Karmienie Piersią

Sesja mam długokarmiących w Kielcach – zdjęcia z pikniku.

  • Joanna Janaszek
  • 3 155
  • Brak komentarzy

9 sierpnia 2019 roku, tuż po zakończeniu Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, w Pszczelim Dworku w Dyminach pod Kielcami odbył się piknik połączony z sesją mam długokarmiących.

Dzisiaj pokażę Wam zdjęcia zza kulis. Było naprawdę świetnie! Wiecie, że lubię organizować pikniki i spotkania mam. Kto pamięta piknik z okazji Dnia Matki i startu projektu Jestem Mamą z 2016 roku? 🙂

Ahh dobra, nie przedłużam. Zobaczcie zdjęcia z piątkowego pikniku, a już niedługo na blogu, na moich kanałach SM oraz stronie Moniki – wionczek.com (klik) pojawią się wszystkie zdjęcia karmiące z sesji. Już nie mogę się doczekać aż pokażę Wam efekty, bo zdjęcia wyszły przepięknie!!!

O przekąski zadbałyśmy same – każda z nas przyniosła coś smakowitego. Sałatki, owoce, ciasta i ciasteczka. Piękne gadżety do sesji i dekoracje przygotowała dla nas Kasia z Fabryki Małego Dizajnu (klik).  Zanim przejdziemy do publikacji, chciałabym jeszcze podlinkować Wam film o długim karmieniu piersią i samoodstawieniu – warto puścić go dalej w świat. Promocja długiego karmienia piersią jest bardzo potrzebna, bo świadomość w tym temacie niestety nadal jest niewielka.

Fotograf główny: Monika Wionczek (klik)
Zdjęcia z bacstage: większość Antoonóvka (klik), obróbka Monika Wionczek
Dekoracje do sesji: Fabryka Małego Dizajnu (klik)
Najmłodsza uczestniczka sesji: Hania 2 miesiące, Nela 17 miesięcy
Najstarsza uczestniczka sesji: Lenka, 3 lata, 4 miesiące

***
Co jakiś czas organizuję różne, ciekawe wydarzenia, dlatego obserwuj mnie na FB (klik) oraz Instagramie (klik). Zasubskrybuj też mój kanał na YouTube (o TUTAJ). Do zobaczenia! 

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close