ScrollToTop

Karmienie Piersią

“Mlekiem z miłością”. Sesja karmiąca w Kielcach – zgłoś swój udział już dziś!

  • Joanna Janaszek
  • 3 692
  • Brak komentarzy

Oglądasz karmiące zdjęcia i marzy Ci się profesjonalna, karmiąca sesja zdjęciowa? Jesteś z Kielc, okolic lub masz możliwość dojazdu do Kielc w terminie 18 sierpnia 2018 r. w godzinach późnopopołudniowych (zachód słońca) – zgłoś swój udział, szukamy 8 mam karmiących piersią, 1 mamy karmiącej swoim odciągniętym mlekiem (KPI) oraz 1 mamy, która chciała karmić naturalnie, ale jej się nie udało (i zechce opowiedzieć mi swoją historię).

FOTOGRAF: Monika Kozera Fotografia: (KLIK) do portfolio
DATA: 18.08.2018 r. SOBOTA
DRESS CODE: Biała bluzka, porwane dżinsy, dla dziecka biały bodziak
MIEJSCE: Kielce lub bardzo bliskie okolice, musisz być mobilna, bo miejsce może się zmienić.
GODZINA ZBIÓRKI: Godziny popołudniowe, bliżej 16:00, ale dokładną godzinę ustalimy na grupie

Szukamy mam z dziećmi w różnym wieku – od noworodków, do kilkulatków jak również mam karmiących w tandemie i butelką.

Twoje zgłoszenie musi zawierać:

  1. Wiek karmionego dziecka
  2. Sposób karmienia: pierś, butelka z odciąganym mlekiem, butelka z mm (tylko mamy, które chciały karmić piersią)
  3. Krótka historia Twojego karmienia
  4. Formułkę (skopiuj i wklej w swoim zgłoszeniu)

Zapoznałam się z Klauzulami Informacyjnymi i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w zgłoszeniu wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia wyboru uczestników do sesji “Mlekiem z miłością”.

Klauzule znajdują się na dole wpisu.

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: joanna@antoonovka.pl, w tytule wiadomości wpisz: ZGŁOSZENIE MLEKIEM Z MIŁOŚCIĄ – KIELCE

Zgłoszenia nadsyłajcie do niedzieli, tj.: 5.08.2018 r. do godziny 23:59, zgłoszenia nadesłane później nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia nie zawierające czterech powyższych punktów również nie zostaną wzięte pod uwagę – muszę mieć wszystko uporządkowane, pomóżcie mi dziewczyny. 😀

7.08.2018 r. osoby, które wybierzemy znajdą w swoich skrzynkach wiadomość z potwierdzeniem udziału (koniecznie sprawdźcie SPAM i wszystkie foldery). Już dzisiaj wiem, że chciałybyśmy wziąć Was WSZYSTKIE, ale wiemy też, że po prostu nie damy rady tego udźwignąć, dlatego musimy wybrać tylko 10 mam.

Każda uczestniczka dostanie dwa zdjęcia w formie elektronicznej: grupowe oraz karmiące – portretowe.

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest serwis antoonovka.pl, którego właścicielem jest Joanna Janaszek, REGON 364859677, NIP 5361873054, e-mail: joanna@antoonovka.pl.

2. Inspektorem Ochrony Danych w Stowarzyszeniu jest Joanna Janaszek, adres e-mail: joannna@antoonovka.pl.

3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu wyboru uczestników wydarzenia „Mlekiem z miłością”.

4. W każdej chwili może Pan/Pani wycofać udzieloną zgodę, przy czym wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

6. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim, chyba że obowiązek taki wynika z przepisów prawa lub prawomocnego orzeczenia sądowego.

8. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub osiągnięcia celu przetwarzania.

9. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

10. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeżeli uważa Pan/Pani, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

 

***

Obserwujcie nas na INSTAGRAMIE (klik) – jest tam nas zdecydowanie najwięcej, szczególnie na InstaStory, tam również dzieje się duuużo za kulisami. 🙂

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close