ScrollToTop
Znudziłam się byciem poprawną i poukładaną, zmęczyło mnie dążenie do perfekcjonizmu, zaspokajanie oczekiwań innych, słuchania, że to można, tego nie wypada, a to tu już w ogóle omijaj.
 
Jestem Asia, piszę ten tekst 27 minut po północy w dniu swoich 27 urodzin – psikus godzinowy, zawsze lubiłam dorabiać ideologię do cyferek, a to urodziny godziny, a to jakiś zbieg okoliczności jak dzisiaj – no przecież to wszystko są znaki, tylko jeszcze nie wiem, co aktualnie chcą mi pokazać.
 
Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, od dziecka fascynują mnie opuszczone budynki, a na trzydziestkę marzy mi się wypad z małżonkiem na Tomorrowland. Na drugie imię powinnam mieć chaos – jestem niepoukładana, roztrzepana, wiecznie spóźniona i o wszystkim zapominam. Babcia zawsze powtarzała, że mnie to tylko po śmierć wysłać – cóż, miała rację, pewnie zapomniałabym jej przyprowadzić.
 
Mam dwie córki, z jednej strony to moje motory napędowe, z drugiej totalne wysysacze energii. Starsza urodziła się w urodziny swojego Taty, a druga postanowiła mieć wystrzałowe urodziny i przyszła na świat w Sylwestra. Z przytupem, bo ten poród był piękny, mój wymarzony i wyśniony VBAC. Tutaj znajdziesz całą historię: http://antoonovka.pl/porod-naturalny-po-cesarce/ Kilka godzin przed jej przyjściem na świat robiłam jeszcze sesję zdjęciową.
 
Właśnie, bo ja uwielbiam zatrzymywać w kadrach naszą codzienność i nieskromnie powiem, że wychodzi mi to całkiem nieźle. Chcesz podejrzeć?Zapraszam na mój instagram: www.instagram.com/antoonovka
 
Chciałabym powiedzieć Ci, że tematem przewodnim bloga jest jakaś konkretna dziedzina, ale musiałabym skłamać, więc powiem wprost – piszę, co mi aktualnie w duszy gra. Raz jest więcej tematów o bezpiecznym podróżowaniu, raz o karmieniu piersią, innym razem zasypię Cię przepisami pełnymi glutenu, cukru, nabiału i jaj, a później wrzucę fit ciacho i po raz sto pięćdziesiąty zacznę biegać lub ćwiczyć, żeby później znowu to porzucić. Kiedyś mi się uda.
 
A kim jestem? Skończyłam zarządzanie, jestem dyplomowaną Promotorką Karmienia Piersią i przez długi czas współpracowałam z grupą Bezpieczni i Tylem.pl, co zaowocowało powstaniem pierwszej w Polsce grupy o Fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy i niezłym przeszkoleniem mnie w temacie bezpiecznego podróżowania zarówno dzieci jak i dorosłych. Na YouTubie oraz Instagramie prowadzę cykle:
 
#BezpiecznyWtorek
#LaktacyjnyCzwartek
 
Będąc w temacie grup jestem równie założycielką grupy Rodzę w 2019, grupa dla MAM, bo tematy okołodzieciowe i porodowe mnie po prostu kręcą. Lubię wspierać kobiety w początkach macierzyństwa, karmienia piersią, lubię rozmawiać o macierzyństwie i gadżetach. Po prostu lubię być matką.
 
I boję się krwi. Panicznie boję się krwi, kiedyś mdlałam, teraz pozpostały już “tylko” ataki paniki. Tak, urodziłam dzieci. Tak, chodziłam na badania. Tak, nadal nie wiem jak to przeżyłam. Każdy ma w sobie cząstkę wariata.
 
Kocham gości, więc zapraszam na wirtualną kawę, nie przejmuj się bałaganem, u mnie tak zawsze.
Asia

Odwiedź nas na Instagramie

Close