ScrollToTop

Dziecko

Kiedy jest najlepszy czas na przytulanie?

  • Joanna Janaszek
  • 1 179
  • Brak komentarzy

Nie pamiętam już kiedy zaczęłyśmy kultywować ten zwyczaj i skąd właściwie się wziął, ale jestem z niego cholernie dumna i uważam go za jedno z najważniejszych przyzwyczajeń w naszym domu. Z całego serca polecam zacząć stosować go również Wam, bo jedyne co ryzykujecie to fakt, że Wasze dziecko będzie czuło, że jest dla Was najważniejsze.

Jesteśmy zapracowani;
Jesteśmy zabiegani;
Nie mamy czasu;
Gotujemy obiad;
Wstawiamy Pranie;
Prasujemy;
Układamy;
Odkurzamy;
Sprzątamy;
Zmywamy;
Jemy;
Rozmawiamy;
Dzwonimy;
Odpowiadamy na maile;
Spieszymy się;
Zaliczamy kolejne deadlin’y…

Więc kiedy jest najlepszy czas na przytulanie? – ZAWSZE!

Nieważne co aktualnie robię, jak bardzo jestem zajęta, jak priorytetowe nie byłoby to, czym aktualnie się zajmuję, kiedy z ust Tosi pada to pytanie to odrywam się, odpowiadam – zawsze. Kucam i wyciągam ręce w geście przytulasa. Antonina z uśmiechem wtula się we mnie i po chwili obie wracamy do swoich zajęć.

Wszystko trwa maksymalnie kilkanaście sekund

Niby nic, a znaczy tak wiele.

Polecam! 🙂

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close