ScrollToTop

Ciąża

Dlaczego zmniejszyłam cenę weekendu Kobiecość w Macierzyństwie?

 • Joanna Janaszek
 • 3 462
 • Brak komentarzy

I jak udało mi się tak drastycznie zejść z ceny? Czy to znaczy, że narzuciłam dla siebie gigantyczną marżę i chciałam zbijać krocie na wyjazdach dla kobiet w ciąży?

Człowiek to istota z natury ciekawska. Lubi zaglądać innym do portfela, wiedzieć ile zarabiają, gdzie jeżdżą i co kupują. Dzisiaj postanowiłam pokazać jak od kuchni (kosztowej) wygląda stworzenie takiego wyjazdu i dlaczego nie jestem w stanie zorganizować go za 600 zł (bo to była najczęstsza odpowiedź jaka padała odnośnie proponowanej ceny weekendu). Ja bym bardzo chciała zaprosić Was na taki weekend nawet za 500 zł, bo taki relaks i dawka wiedzy należy się każdej z Was, ale uwzględniając wszystkie atrakcje jest to po prostu niemożliwe.

Kobiecość w Macierzyństwie – atrakcje

 • 2 noclegi w pokojach 2 os. z łazienkami
 • pełne wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiady (w tym 1 uroczysta obiadokolacja w sobotę)
 • kolacja w formie grilla (piątek) przekąski podczas wieczoru relaksu
 • kawa, herbata w godzinach: 8:00 – 20:00
 • 1 butelka bezalkoholowego wina/osoba
 • torba z upominkami o łącznej wartości 250 zł
 • sesja zdjęciowa (5 zdjęć w formacie 15×23 cm) przygotowanie do sesji – make up oraz uczesanie
 • profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i włosy o wartości 500 zł
 • salon kosmetyczny Andromeda oraz cały teren Pszczelego Dworku wyłącznie do dyspozycji uczestniczek
 • wieczór relaksu i wiedzy prowadzony przez psychlożkę, fizjoterapeutkę i położną
 • wykład nt. bezpieczeństwa
 • degustacja miodu, miód prosto z plastra inne dodatkowe atrakcje – niespodzianki

A teraz proszę na spokojnie policzcie ile wszystko kosztuje 🙂 Bo WSZYSTKO kosztuje. Zacznijmy od jedzenia – w Pszczelim Dworku nie podaje się margaryny zamiast masła i jaj z chowu klatkowego! Prawdziwe masło, świeże pieczywo, jaja z wolnego wybiegu, świeży biały ser i pyszny miód z własnej pasieki to podstawa śniadania. Śniadanie jest w formie bufetu szwedzkiego, do wyboru zazwyczaj są 2-3 ciepłe dania oraz zimna płyta. Podobnie obiad – rosół na dobrej jakości mięsie, bez kostek…

Z resztą – gotujecie, nie muszę Wam rozpisywać ile kosztują dobre jakościowo produkty. A tylko z takich jedzenie jest smaczne, zdrowe i pożywne. Najbliższy sklep znajduje się ok. 2 km od Pszczelego Dworku, dlatego uczestniczki będą miały zapewnione PEŁNE WYŻYWIENIE oraz bezalkoholowe napoje podczas wieczoru relaksu, a kawę i herbatę bez ograniczeń przez cały pobyt. Będą również przekąski.

PULUB STRONĘ KOBIECOŚĆ W MACIERZYŃSTWIE (KLIK)

A jaki jest koszt profesjonalnej sesji ciążowej z makijażem oraz fryzurą? To kilkaset zł w zależności od fotografa. A zabiegi pielęgnacyjne na twarz i włosy? W wynajętym na wyłączność uczestniczek salonie Andromeda czekają na każdą z uczestniczek zabiegi o łącznej wartości 500 zł:

 • Organiczny zabieg antyoksydacyjno – dotleniająco – relaksacyjny dla przyszłych mam
 • Zabieg OXYBRAZJI na skórę głowy
 • Zabieg detoksykująco – oczyszczający na włosy
 • Modelowanie

Do tego główny punkt wyjazdu czyli specjalistki, które będą w Pszczelim Dworku przez całą sobotę, a wieczorem poprowadzą kilkugodzinny wieczór relaksu – ich czas i wiedza, którą będą się z Wami dzielić też kosztuje!

 • położna
 • psycholożka
 • fizjoterapeutka uroginekologiczna


W miłej atmosferze, przy dźwiękach relaksującej muzyki, popijając bezalkoholowe wino będziecie rozmawiać na naprawdę ważne tematy. Poruszone zostaną kwestie przygotowania ciała i duszy do nadchodzącego porodu, korzyści płynące z karmienia piersią, omówicie standardy opieki okołoporodowej, dowiecie się dlaczego ważna jest opieka fizjoterapeuty uroginekologicznego, jak rozpoznać pierwsze objawy depresji poporodowej i odróżnić ją od Baby Blues’a. Nad merytoryką będą czuwać specjalistki Anna Majcher – Stawiarz (fizjoterapeutka), Katarzyna Siudak – Piwowarska (położna) oraz Katarzyna Janaszek – Papaj (psycholożka, terapeutka). Nie stawiam ograniczeń czasowych, wiem, że takie rozmowy w kobiecym gronie mogą ciągnąć się godzinami, dlatego zadbam o pyszne przekąski, i dobrą muzykę.. O ile pogoda dopisze w przerwie zaproszę Was przed oranżerię gdzie nocą pięknie prezentują się gwiazdy.

www.kobiecoscwmacierzynstwie.pl

Mogłabym pominąć upominki, ale to też bardzo ważny element. Rzeczywiście, może przesadziłam Wam oferując upominki o wartości 1000 zł, dlatego w pierwszej kolejności to właśnie tutaj ucięłam koszty. Teraz każda z uczestniczek otrzyma upominek o wartości 250 zł – w dalszym ciągu nie będą to próbki, a wyłącznie pełnowartościowe produkty.

Dlaczego udało mi się TAK bardzo obniżyć cenę?

 • zmniejszyłam torbę z upominkami , prezenty nadal są wartościowe, ale moje koszty są kilkukrotnie niższe
 • jest butelka wina bezalkoholowego/os. zamiast bez ograniczeń
 • mniejsza liczba drinków bezalkoholowych/os. j.w.
 • pełne wyżywienie plus przekąski zamiast wyżywienia ALL INCLUSIVE Plus

WSZYSTKIE ATRAKCJE ZOSTAŁY! Wyjazd jest naprawdę mega! Dzięki powyższym cięciom moje koszty organizacyjne bardzo spadły w dół, dlatego mogę zaoferować Wam, ostateczną cenę :

1499 zł w MEGA promocji na hasło: GRUPA – 1399 zł

DOSTĘPNE TERMINY WEEKENDÓW:
I – 21-23 czerwca 2019 r.
II – 19-21 lipca 2019 r.

Rejestracja trwa do 9 czerwca.

Aby zarezerwować miejsce na weekend Kobiecość w Macierzyństwie wyślij formularz na poniższy adres mailowy:

ZAPISY@KOBIECOSCWMACIERZYNSTWIE.PL

FORMULARZ:

W tytule wpisz: ZGŁOSZENIE i termin, który rezerwujesz

Termin, który rezerwujesz:
Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer kontaktowy:

W związku z upominkami, które szykuję potrzebuję znać odpowiedzi na dodatkowe pytania:

Jak lubisz gdy się do Ciebie zwraca?

UWAGI:

Będzie mi niezmiernie miło gościć Cię w Pszczelim Dworku podczas weekendu Kobiecość w Macierzyństwie. Jeżeli nie jesteś w ciąży lub z różnych względów nie możesz przyjechać proszę pomóż dotrzeć mi z tą informacją do szerszego grona odbiorców. Dziękuję! 🙂


Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close