ScrollToTop

Podróże

Chustosabat 2018 – rodzinny piknik pod Kielcami, zobacz jak było!

  • Joanna Janaszek
  • 3 113
  • Brak komentarzy

Emocje opadły, ciało i umysł odpoczęły po szalonym czasie przygotowań. Mam swoje spostrzeżenia, ale z niecierpliwością czekam też na Wasze odczucia – koniecznie dajcie znać w komentarzach, w wiadomościach prywatnych lub wypełnijcie anonimową ankietę, do której link znajdziecie w tekście. Przyjmuję zarówno dobre jak i złe słowa, jest tylko jeden warunek – powiedzcie szczerze jakie są Wasze odczucia po imprezie. 

Po Chustosabacie zniknęłam na prawie trzy tygodnie. Musiałam odpocząć, naładować wyczerpane baterie, spędzić więcej czasu offline wśród bliskich mi osób. Potrzebował tego mój organizm, potrzebowałam tego całą sobą. Spędziłam fantastyczny czas w swoich rodzinnych stronach, spotkałam się z przyjaciółką, nagadałam z mamą, odwiedziłam z dziewczynkami swoją babcię, a ich prababcię, a z ciocią napiłam się kawy z lodami. Podczas tego wyjazdu wypiłam zdecydowanie za dużo kawy z lodami! 😀 Po powrocie do domu pochłonęłam dwie grubaśne książki w kilka dni, czytając zarwałam kilka nocy, ale też odespałam swoje. Dzisiaj wracam, naładowana nową energią i gotowa na kolejne wyzwania!

Chustosabat 2018

Jestem z nas dumna. Jestem z siebie dumna, że pomimo tak krótkiego czasu, gorących dwóch tygodni przed wydarzeniem, w których musiałam ogarnąć chore dziewczynki i dopiąć imprezę na ostatni guzik, a w międzyczasie zamknąć truskawki i czereśnie w słoikach – udało się! Udało się zorganizować ten rodzinny piknik. Ale nigdy nie udałoby się to gdyby nie grono fantastycznych osób.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Chustosabat 2018! W szczególności dziękuję Weronice z bloga Karmicielka (klik), z którą spędziłam mnóstwo czasu organizując, planując, wymyślając.

 

W sukienki z nowej kolekcji ubrała nas polska marka Milk&Love, która ufundowała również bony na loterię.

Dziękuję Kasi z Fabryki Małego Dizajnu, która stworzyła dla nas logo Chustosabatu, bardzo dziękuję również właścicielom Pszczelego Dworku za udostępnienie terenu. Pogoda była tak zmienna, że gdyby nie wiata to impreza nie mogłaby się odbyć.

Dziękuję dziewczynom, doradczyniom noszenia, które poprowadziły warsztaty i zajęły się kącikiem z chustami i nosidłami: Marcie Szperlich-Kosmala – Boska Nioska (KLIK)Asi Bzinkowskiej – doradczyni ze Skarżyska (KLIK) oraz Karinie Klusek – Chustomania (KLIK)

Firma CarryLove.pl udostępniła nam chusty i nosidła ze swojej wypożyczalni oraz ufundowała nosidło na loterię dla Kacperka Adacha.

Z całego serca dziekuję za obecność Mama Zone Kielce – za kącik laktacyjno – porodowy, Paulinie z kieleckiej Pieluchoteki za stoisko i wiedzę nt. wielopieluchowania, Kawiarni Inna Bajka za napełnienie naszych brzuchów i pyszną kawę oraz Olkowi z 8* Kielce, który służył pomocą i swoją fachową radą w sprawie fotelików samochodowych. Olek zadbał również o to, aby każdy mógł na własnej skórze przekonać jak bezwładne jest ciało podczas wypadku zjedżając na specjalnym symulatorze zderzeń. Osiąga on prędkość zaledwie 10 km/h, ale daje do myślenia.

Za zapewnienie atrakcji dzieciom dziękuję Socatots KielceTęczowej Prywatce za malowanie buziek, a Kindze z bloga Optymisstka.pl za poprowadzenie szalonego ChustoTańca i rozgrzanie nas podczas deszczu. Dziękuję również Ani, która zajęła się kącikiem kreatywnym i na bieżąco przygotowywała dla dzieci ciastolinę.

Pomoc dla Kacperka

Dzięki naszym wspaniałym partnerom wydarzenia mogliśmy pomóc Kacperkowi. Z losów na loterii, słoiczka stojącego przy kąciku z jedzeniem oraz ze sprzedaży kukurydzy dla zwierząt uzbieraliśmy aż 1046 zł! Kwota została przelana na konto fundacji na rzecz Kaperka Adacha (KLIK). Tutaj ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy chętnie wzięli udział w zabawie oraz dla naszych darczyńców – bez nich uzbieranie takiej kwoty nie byłoby możliwe! Dziękujemy ogromnie (kliknijcie w nazwę, a przekieruje Was do odpowiednich stron):

Babyssima.pl, MiniMe, Hurtownia artykułów dziecięcych LE-GO, Ruda Manufaktura, Milk&Love, CarryLove.pl, Moroszka, Karmiuszka, Czarna Kawa, Fabryka Małego Dizajnu, Pupus, Korona Kielce, Kurka Wodna, Didgem.pl, Studio Wizażu Izabela Bórzyńska, Kolorowa Szminka, Natuli.pl, Monika Kozera Fotografia

 

 

 

Na oficjalnym FP Chustosabatu trwają (do 16.07.2018 r.) licytacje, więc ostateczna kwota będzie jeszcze wyższa!  Oczywiście dam Wam znać ile ostatecznie udało nam się zebrać. Do wylicytowania m.in. powyższa spacerówka ufundowana przez Hurtownię artykułów dziecięcych LE-GO – jeżeli szukacie wózka lub to szybko zmykajcie na FP Chustosabatu (KLIK). Ale licytacje to nie tylko wózek, można wylicytować mnóstwo innych fantastycznych rzeczy – vouchery na makijaż, piłkę z podpisami drużyny Korona Kielce, zabawki dla dzieci, książki, z resztą… Sam zobaczcie – może coś wybierzecie! 🙂

Pierwsze kilkadziesiąt osób, które przyszło na piknik otrzymało od nas torby ufundowane przez portal MyMamy.pl, w których były ulotki informacyjne, specjalne rabaty przygotowane przez naszych partnerów oraz próbki produktów Multi-Mam.

Ból podczas karmienia piersią – czy to normalne? Jak sobie z nim radzić?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym, uczestnikom wydarzenia za tak fantastyczną atmosferę oraz partnerom imprezy – dziękuję, że obdarzyliście mnie tak ogromnym zaufaniem skłądając na moje ręce rzeczy na licytacje i loterię oraz uczestnikom za taką chojność. Jestem szczęśliwa, że przy okazji dobrej zabawy mogliśmy pomóc Kacperkowi i jego rodzinie w walce o samodzielność.

DZIĘKUJĘ!

Dziękuję również mojej rodzinie, Agnieszce, Bartkowi, Kasi, Czarkowi, moim teściom oraz przede wszystkim mężowi, za cierpliwość i wsparcie, szczególnie w przeddzień i dzień samej imprezy, a w szczególności za opiekę nad dziewczynami.

Mam jeszcze ogromną prośbę do wszystkich uczestników. Poniżej znajduje się link do krótkiej, anonimowej ankiety. Bardzo zależy mi abyście ją wypełnili – będzie to dla nas cenna wskazówka przy organizacji przyszłorocznego Chustosabatu, na który już dzisiaj serdecznie Was zapraszam! 🙂

Wypełnij krótką aknietę – bardzo proszę! 🙂
(KLIK)

Za zatrzymanie imprezy w pięknych kadrach dziękuję mojej kochanej Monice Kozera (KLIK), wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na jej profilu na FB. Cierpliwie czekamy jeszcze na materiał filmowy od Clamar Media, którzy byli z nami przez całą imprezę! Na dysku mam jeszcze mnóstwo zdjęć od Pauliny Korpus (KLIK), obserwujcie FP Chustosabatu, wkrótce je dodam!

Chustonoszenie informacje podstawowe, czyli jak zacząć nosić w chuście

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Czeeeść! Jestem Asia i na drugie mam chaos 🙈 A poza tym sporo gadam o poprawnym zapinaniu pasów i bezpieczeństwie w podróży, jestem ambasadorką Kocham Zapinam, współpracowałam z Tylem.pl i założyłam pierwszą w Polsce grupę poświęconą fotelikom RWF, nad jej merytoryką od początku czuwają eksperci z grupy Bezpieczni. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i mam fisia na punkcie pięknych, codziennych kadrów. Lubię ułatwiać sobie gotowanie i KOCHAM piec. Początkowo sceptyczna - dzisiaj fanka wielopieluchowania. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close