ScrollToTop

Piszę o tym, co mnie kręci, inspiruje, często dzielę się z czytelniczkami sprawdzonymi przepisami. Jestem dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią. Wiem wszystko (no prawie ;)) o fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy oraz jestem ambasadorką akcji Kocham Zapinam.

Antoonóvka to miejsce głównie dla kobiet (92% czytelników bloga) w wieku 24-34 lata (70%) oraz 35-44 lat (13%) mieszkających w dużych aglomeracjach miejskich w Polsce. Czytelniczki to w większości matki lub kobiety w ciąży prowadzące gospodarstwa domowe.

Interesuję się fotografią, posiadam profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne, a zawodowo zajmuję się merketingiem, więc wiem jak zadbać o to, aby poza piękną oprawą przedstawić Twój produkt/usługę i zadbać o dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców. Istnieje możliwość wykonania sesji zdjęciowej na terenie Pszczelego Dworku.

Facebook to integralna część bloga. Umieszczam tu wszystkie rzeczy, które mnie zainteresują i mogą interesować moich czytelników oraz zapowiedzi najnowszych wpisów na blogu.

Na Instagramie dzielę się pięknymi chwilami uchwyconymi na zdjęciach i dbam o to, żeby zawsze były wysokiej jakości.

Zapraszam do kontaktu:

 joanna[at]antoonovka.pl 

lub skorzystaj z zakładki Szybki kontakt. 🙂

Wystawiam faktury.

Dotychczas zaufali mi:

antoonovka-wspolpraca

 

Odwiedź nas na Instagramie

Close