ScrollToTop

Kiedy niemożliwe staje się możliwe to znaczy, że zostałaś matką.

Karmiący parenting.

Czyli po trosze wszystkiego. Znajdziesz tutaj naszą codzienność, kulinaria, podróże. Nie zabraknie wpisów o rodzicielstwie bliskości, wychowaniu w zgodzie ze swoją intuicją, prawidłowym noszeniu i karmieniu piersią, czyli tego wszystkiego, co jest nam bliskie. Jak piszę? Szczerze, czasem z humorem, innym razem całkiem poważnie, ale przede wszystkim bez spiny.

Joanna&Antonina:

rok

Mama karmiąca, córka jedząca.

JOANNA:

Karmienie piersią i dawanie wsparcia innym matkom to moja misja. Jeżeli szukasz wsparcia w swojej laktacyjnej podróży to lepiej trafić nie mogłaś! Jestem Asia i odkąd urodziłam córkę, a na swojej mlecznej drodze nie otrzymałam żadnego wsparcia, postanowiłam sama dawać je innym mamom. Wkrótce zostanę również dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią, ale już dzisiaj chętnie pomogę Ci w Twojej laktacyjnej przygodzie.

Poza tym jestem spontaniczną, nieco chaotyczną, niepoprawną optymistką, której macierzyństwo spotęgowało te cechy i założyło na nos różowe okulary. Mam też dość niespotykaną fobię (hemofobia), bo panicznie boję się krwi i wszystkiego, co z nią związane. Jeśli zastanawiasz się więc jak w takim razie przeszłam ciążę i poród, przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie i zajrzyj do archiwum bloga.

Ponadto wierzę w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny, bo zapewne gdyby nie przewrotny los, który pewnego majowego dnia postawił na mojej drodze TT, nie miałabym pewnie ani męża, ani dziecka, o karmieniu piersią wiedziałabym tyle co nic, a fotografia nie stałaby się moją pasją. Bo powiem Wam, że odkąd odkryłam w aparacie tryb manualny, pokochałam fotografowanie!  Ah, zapomniałabym! Gadżeciara ze mnie straszna!

ANTONINA:

Rozrabiaka, urodzona 10 dni po terminie, dokładnie w urodziny swojego taty, naczelna modelka mamy i mistrzyni mimiki (#minkiantoninki). Uparta, wesoła i bardzo charakterna młoda dama. Miłośniczka noszenia, spania z rodzicami i absolutny, wielkooki cycoholik.

gwozdz

Odwiedź nas na Instagramie

Close