ScrollToTop

Bez kategorii

Ankieta dla czytelników Antoonóvki

  • Joanna Janaszek
  • 254
  • Brak komentarzy

Przyszedł czas i na mnie. Pracuję nad zmianami nad blogiem i potrzebuję Twojej opinii. Poza tym wiesz o mnie tak dużo, a ja? A ja o Tobie nie wiem prawie nic. Koniecznie trzeba to zmienić! 😉

Poza podstawowymi informacjami mam nadzieję, że zdradzisz mi trochę więcej szczegółów niż te, o które pytam. A jeżeli odpowiesz tylko na pytania “wymagane” to również będzie dla mnie ogromna dawka informacji. Za każdą ankietę dziękuję, wysyłam wirtualne buziaki i mocno przytulam. Częstuję też wirtualną kawą i dużym kawałkiem ciasta.

A po co w ogóle mi ankieta i Twoje odpowiedzi? 

Jak już wspomniałam idą zmiany, duże zmiany, więc chciałabym, żebyś była ich częścią. Poza tym, że teksty piszę ja, to miejsce tworzymy przecież wspólnie. Chciałabym wprowadzić kilka nowych rzeczy, dowiedzieć się co robię dobrze, a co nie do końca mi wychodzi. Może newsletter, więcej zdjęć, częstsze publikacje? Wszystko możesz powiedzieć mi w tej anonimowej ankiecie, która zajmie Ci od 5 do 10 minut, także jeżeli wyrwiesz te kilka minut ze swojego dnia będę Ci ogromnie wdzięczna.

Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne – pamiętaj, że jesteś częścią tego bloga, dlatego wypełnij moją pierwszą

ankietę dla czytelników Antoonóvki.

No i widzimy się już wkrótce na nowych łamach mojego bloga. Jestem tak podekscytowana i nie mogę się doczekać, Ty też? 😀

Podobne wpisy - zapraszam do czytania

O mnie

Cześć! Jestem Asia i bardzo cieszę się, że tu trafiłaś. Jestem mamą dwóch córek - starszej Antoniny i młodszej Franciszki. Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią, a od 2016 roku współpracuję z grupą Bezpieczni zajmującą się bezpieczeństwem w podróży. Jestem założycielką pierwszej w Polsce grupy poświęconej fotelikom montowanym tyłem (RWF), do której Cię serdecznie zapraszam. Wychowuję w bliskości, cenię rozmowę i szczerość, uwielbiam fotografię i dobre jedzenie. Chcesz wiedzieć więcej? Rozgość się i zostań na dłużej! :)

Odwiedź nas na Instagramie

Close